Jasnozřivá kartomantie

Myslím, že tyhle stránky mají mnohem větší hodnotu, než si lze představit. Jsou utkány z Ducha. A potřebují lidi, kteří toho Ducha žijí. Je třeba do nich vstupovat, jako když vstupuješ do chrámu. Ano, tyto stránky jsou chrámem.

Léčba vesmírnou energií - reiki
Věštectví
Ezoterická škola

Planetární magie

Tato služba umožňuje zájemcům pokládat různé reálné dotazy na zjištění nejvhodnějších dnů a hodin pro započetí a uskutečnění různých záležitostí ve smyslu dosažení jejich úspěšnosti či dovršení zdaru vůbec.

Planetární magie je metoda v praxi velmi užitečná, neboť s její pomocí a na základě jejího využití se člověk se vlastně stává víceméně pánem svého vlastního osudu, a tím i svého života jak v současnosti, tak i v budoucnu.

Planetární vlivy, které celoročně na celé Stvoření, a tím i na pozemského člověka, působí a ovlivňují jeho život, mají rovněž svá pravidla a vykonávají svoji působnost v odvěkém, ustáleném sledu.

Podobně, jako planety, působí během roku (ve stejném pořadí každý den od východu Slunce počínaje) právě tak i jejich planetární hodiny. Zahrnují tedy okruh okultních, t.j. tajných věd, a sice ve sféře magie i astrologie zároveň.

Znalost účinků planetárních hodin člověku život též v mnohém proto usnadňuje, neboť mu pomáhá rozpoznat, stanovit vhodné okamžiky pro různá důležitá životní rozhodnutí, a to prakticky ze všech oblastí lidského života - jakými jsou například materiálně-finanční sféra, t. j. práce, zaměstnání, finance, obchodní dohody a smlouvy, jednání, emocionální sféra, t. j. záležitosti citů, důvěry a lásky (partnerství, rodina), cestování a podobně.

Planetární magie tak může člověka upozornit na období, kdy je naopak právě třeba se určitých jednání, činností, životních kroků vyvarovat, kdy hrozí ve zvýšené míře zdravotní rizika, nebezpečí a nehody – při sportu, na cestách, kdy nic nemáme plánovat, investovat peníze, uzavírat manželství a prozradí nám, kdy jsou právě naopak okamžiky pro to příznivé.

Zájemci o tuto prognostickou metodu nechť mě kontaktují na adrese: Kubistova.Vera@seznam.cz


(c) www.kartomantie.cz 2007 . Provozováno na www.netmasters.cz - detekce útoků na vaše počítačové sítě