Jasnozřivá kartomantie

Myslím, že tyhle stránky mají mnohem větší hodnotu, než si lze představit. Jsou utkány z Ducha. A potřebují lidi, kteří toho Ducha žijí. Je třeba do nich vstupovat, jako když vstupuješ do chrámu. Ano, tyto stránky jsou chrámem.

Léčba vesmírnou energií - reiki
Nové knihy v elektronické podobě k nahlédnutí i ke koupi
Výklady snů a nových vizí

Nové knihy

Velká kniha magie

Kniha „Velká kniha magie“ z pera zkušené kartomantky i adeptky nespočtu magických disciplín představuje v praxi nejen zajímavou, hodnotnou četbu, pokud se jedná o toto rozsáhlou oblast okultních nauk, ale může v tomto oboru posloužit současně jako dobrá učebnice praktické magie s ohledem na detailní zpracování mnoha zkušeností a informací. Kniha, která se v tomto směru vyznačuje jakožto celek velmi širokým tématickým záběrem, tak naší veřejnosti zároveň s tím představuje soubor nejrůznějších magických rituálů včetně detailně popisovaných technik spolu s množstvím názorných ukázek k provádění na poli praktické magie i duchovního rozvoje lidské osobnosti.

Fyziognomie a frenologie od A do Z

Ve "Fyziognomii a frenologii od A až do Z" poznáte detailní formou typologii lidí, zahrnující nejenom jejich povahu, ale do značné míry i sklony a s tím vším právě tak těsně spojené rysy osudovosti. Dozvíte se zde tedy (a sice zdaleka nejenom z tohoto hlediska) i mnoho dalších zajímavostí o člověku, ale i vše ostatní o poznaných a doposud také ještě nepoznaných tajemstvích lidského těla i ducha.

Prastará nauka, zde zakotvená, jejíchž základů a zákonitostí dodnes úspěšně využívá navíc i mnoho oborů moderní vědy - (např. psychologie, kriminologie, psychotronika), vám tak v tomto vyjímečném materiálu současně představuje přitažlivou, srozumitelnou formou člověka a lidské osobnosti v mnoha aspektech.

Zastoupena je právě dál zde sama odvěká historická podstata vztahů mezi muži a ženami, odhalující zájemci o šťastné a úspěšné manželství rovněž tajemství správné výživy s galerií většinou dnes běžně neznámých receptur účinných nápojů lásky a další). Pro ženy-čtenářky zde nescházejí také některé osvědčené rady z oblasti kosmetiky.

Kniha čítá 420 stran a bližší informace zjistíte na kontaktní adrese Kubistova.Vera@seznam.cz Autorka dosud nevydané knihy umožňuje každému zájemci na základě zaslání elektronické přílohy předem nahlédnout do jejího detailního obsahu, který všem čtenářům napoví mnohem víc.

Vesmírné kuriozity minulosti i současnosti

Kniha"Vesmírné kuriozity minulosti i současnosti" představuje zcela poprvé našemu čtenáři ucelenou, obsahově pestrou publikaci. Věřím, že bude přínosem každému zájemci jak o historii, tak o současnost, týkající se astronomie, vesmíru, planety Země a naší sluneční soustavy. Ve svém podání přináší detailní, přitom však napínavou sérii jak samotných fakt, tak především řadu dosud zcela nevysvětlených záhad. Poznáte i nesčetná kosmobiologická tajemství. Tajemství a záhady, předkládané k řešení jednotlivých případů, se odehrávaly v minulosti a odehrávají se i v současnosti. Popisované, reálně existující jevy, příběhy a události, které se odehrávají jak ve vzduchu, tak na Zemi a na moři, zdaleka nemohou být považovány za neexistující. A to nejen z hlediska astrologie a esoteriky na straně jedné, ale – na straně druhé – právě tak i z pozice naší soudobé astronomie, Současně se zjevují ve světle nejnovějších objevů a zjištění naší i světové techniky a meteorologické vědy.


(c) www.kartomantie.cz 2007 . Provozováno na www.netmasters.cz - zabezpečení Wi-Fi sítí