Jasnozřivá kartomantie

Myslím, že tyhle stránky mají mnohem větší hodnotu, než si lze představit. Jsou utkány z Ducha. A potřebují lidi, kteří toho Ducha žijí. Je třeba do nich vstupovat, jako když vstupuješ do chrámu. Ano, tyto stránky jsou chrámem.

Léčba vesmírnou energií - reiki
Nové knihy - zasílání obsahu
Výklady snů a nových vizí

Magnetický zrak – kouzlo osobního magnetismu

Fascinující pohled je nepochybně velkou zbraní, jejíž moc nelze nikterak popírat. O tomto reálně existujícím jevu nás totiž odedávna každodenně přesvědčují přímo viditelné a jasné příklady již v prvé řadě z přírody a zejména potom z živočišné říše.

Strnulý, úplně nehybný pohled kočky, tiše číhající na myš a nebo týž strnulý pohled u krajty tygrovité – oba stejně tak bez rozdílu - ochromí docela nebývale velikou silou na základě svého mimořádně koncentrovaného zraku svoji oběť, která se jim chtě nechtě vydá za tohoto stavu de facto napospas.

Žena, toužící po milovaném muži, soustředí dokonale všechny své myšlenky, ulehne v klidu o samotě v příšeří ložnice, přivře oči a v duchu si začne takto co nejintenzivněji před svým vnitřním zrakem představovat věrnou podobu milovaného muže, přičemž mu v duchu hledí na kořen nosu, (což je místo přesně mezi očima) a přitom monotónním hlasem svého nitra v myšlenkách neustále rytmicky opakuje:

"Ty mě musíš milovat – musíš, i kdybys nechtěl."

Výsledek se poté dostaví zcela jistě v případě dokonale cvičené autosugesce a magnetického zraku.

Nenáročný a vcelku jednoduchý návod k základnímu výcviku autosugesce, jakož i současně připojený návod k přesnému, 18týdennímu cvičení magnetického pohledu a zraku za účelem následného dosažení stejných výsledků v nejrůznějších sférách vašeho života, tedy zdaleka nejen v oblasti magie lásky, (když se zde navíc jedná o způsob a praktiky pro každého člověka všestranně a především zcela neškodné), Vám může být zaslán na požádání elektronickou formou v podobě připojené přílohy, a sice společně s doplňující přílohou z oblasti praktického využití vesmírné energie tatev a praktických rituálů rostlinné magie z kontaktní adresy Kubistova.Vera@seznam.cz


(c) www.kartomantie.cz 2007 . Provozováno na www.netmasters.cz - kvalitní počítačové sestavy