Jasnozřivá kartomantie

Myslím, že tyhle stránky mají mnohem větší hodnotu, než si lze představit. Jsou utkány z Ducha. A potřebují lidi, kteří toho Ducha žijí. Je třeba do nich vstupovat, jako když vstupuješ do chrámu. Ano, tyto stránky jsou chrámem.

Léčba vesmírnou energií - reiki
Nové knihy - zasílání obsahu
Výklady snů a nových vizí
Věštectví
Ezoterická škola

Magie křištálové koule

Krystalomantie je umění poznávání budoucnosti z přírodních krystalů, zejména potom z křišťálu a zde nejčastěji z křišťálové koule. Povězme si na tomto místě tedy něco o její historii, kdy se s ní setkáváme snad zcela úplně poprvé ve staroegyptské říši. Také až v antikvariátu v americké Atlantě se nachází kniha Ernesta Schala z roku 1905, nazvaná "Zírání do křišťálové koule". Koule k výše uvedenému účelu byla využívána již starodávnými civilizacemi jakožto jeden z významných charakterizujících znaků jejich kultur. Lidé již tehdy jejím prostřednictvím hledali odpovědi na nejrůznější věci, události, záhady, tajemství a zvláště potom rady v dosti častých, vleklých životních útrapách.

Právě jmenovaná věštebná metoda, s kterou se v předmětné výuce může zájemce blíže seznámit, je velmi příbuzná a blízká zření v magickém zrcadle. Magické zrcadlo, užívané již aztéckými kněžími, totiž objevil právě jeden z největších propagátorů a praktiků vidění v křišťálové kouli, který žil v Anglii 16. století, John Dee. Ten poodhalil roušku tajů tohoto vyjímečného věštebného umění v Anglii své doby a byl rádcem samotné královny Alžběty. Mimo to byla křišťálová koule používána s úspěchem též na královském dvoře Kateřiny z Medici, choti francouzského krále Jindřicha II.

Jakkoliv byla křišťálová koule (zejména v období temného středověku) v silné neoblibě, kdy byla nechvalně a především zcela neprávem spojována s démonologií a satanismem při konání iknvizičních procesů, proslulých obzvláště pořádáním honů na čarodějnice, přesto ještě – navzdory tomu - zažila několikrát období své plné renesance – svého nového návratu do světa praktického využití, kdy může dnes rovněž sloužit nejen jako věštebná metoda, ale právě tak dál k léčebným účelům, a podobně.

Také umění krystalomantie, t. j. jasnozření v křišťálové kouli, si vytvořilo odpradávna svoje zvláštní pravidla. Mnohem víc o jejich přímé aplikaci se může zájemce o tuto formu výuky v mém kurzu dozvědět, právě tak, jako o léčbě samotným křišťálovým krystalem. Je pravda, že intenzivní koncentrací na křišťálovou kouli či samotný krystal dochází poté mezi určitou částí lidského mozku a křišťálu či kamene vůbec k výměně energie. Myšlenkové vlny za bezpodmínečného klidu našeho nitra krystal (kouli) atp., současně aktivují a tato poté zpětně působí na psychická ústředí, která se tím posilují k příjmu uvedeného signálu.

Trochu této tajemstvím věků poskytnuté teorie jsem v tomto směru po létech propojila se svou určitou vlastní zkušeností v oboru a ve své výuce krystalomantie zájemcům o věštebnou i léčebnou metodu z křišťálového krystalu (koule) vše včetně osvědčené praxe následně předávám. Zájemci o bližší informace ohledně školení v oboru krystalomantie nechť mě kontaktují na adrese: Kubistova.Vera@seznam.cz


(c) www.kartomantie.cz 2007 . Provozováno na www.netmasters.cz - kvalitní počítačové sestavy