Jasnozřivá kartomantie

Myslím, že tyhle stránky mají mnohem větší hodnotu, než si lze představit. Jsou utkány z Ducha. A potřebují lidi, kteří toho Ducha žijí. Je třeba do nich vstupovat, jako když vstupuješ do chrámu. Ano, tyto stránky jsou chrámem.

Léčba vesmírnou energií - reiki
Nové knihy - zasílání obsahu
Výklady snů a nových vizí

Grafologie

Zde je nutné si uvědomit skutečnost, že se v žádném případě nejedná o jakoukoliv věštbu, ale o rozbor písma a s tím o určení charakterových a citových vlastností člověka.

Grafologie nabízí vskutku nezvyklé možnosti, neboť s její pomocí můžeme zcela bezpečně a pravdivě rozpoznat skutečnou povahu člověka, můžeme prozkoumat blíže jeho inteligenci, schopnosti, kvality charakteru, sklony a temperament.

V neposlední řadě potom též můžeme rozpoznat i nejlepší možné předpoklady člověka pro lásku, manželství, studia a rovněž jeho předpoklady pro tu nejvhodnější, nejšťastnější volbu povolání v životě. Rukopis osoby, který se začíná výrazněji utvářet již ve věku 12 let, má tedy taktéž nezastupitelný význam při zjištění hlavních pohnutek, příčin nesouladu v manželství, ale i rozporů mezi rodiči a dětmi zároveň.

Zájemce o grafologický rozbor svého rukopisu musí zaslat nejméně deset řádků libovolného textu, napsaných v klidu vlastní rukou, uvést k tomu pohlaví, datum narození, povolání, které v životě nejdéle vykonával a nebo doposud vykonává a také dosažený stupen kvalifikace (škola či obor vyučení). Musí se jednat o osobu, která je psychicky zdravá a neužívá v době psaní ukázky žádné léky, ovlivnující soustředění, pamět atd. Každý zájemce musí psát ve svém mateřském jazyce, tedy Slovák např. pouze slovensky.

Další informace a objednávky:Kubistova.Vera@seznam.cz


(c) www.kartomantie.cz 2007 . Provozováno na www.netmasters.cz - zabezpečený přenos dat je naše příležitost před ostatními